Proč balit do fólie Fresh'n'Roll?
 
Potravinová fólie Fresh’n’Roll je TOP VÝROBKEM ve své kategorii a v současné době z hlediska užitných vlastností je její kvalita jiným materiálem nenahraditelná.   
 
1. Užitné vlastnosti  
 
Potravinová fólie Fresh’n’Roll má všechno co kvalitní fólie má mít. Její vlastnosti jsou důvodem, proč se k nám zákazníci z celé České republiky vracejí. Je dokonale přilnavá, uchovává potraviny čerstvé, je vhodná do mikrovlnné trouby a taky ideální k zamrazení. Důkazem toho, že se jedná o top výrobek ve své kategorii je také to, že do ní balí velkoobchodní prodejny, zpracovatelé masa, ovoce a zeleniny.
 
Z hlediska užitných vlastností je kvalita potravinové fólie Fresh’n’ Roll jiným materiálem nenahraditelná.
 
 
2. Česká kvalita
 
Potravinovou fólii Fresh’n’Roll vyrábí společnost Mirel Vratimov a.s., která na českém trhu působí již přes 28 let. Naše motto zní: „Rozdíl je v kvalitě…“. Tuto filozofii razíme napříč všemi produktovými skupinami. S tradičním českým výrobcem máte jistotu, že si domů neodnesete podřadný výrobek, ale kvalitu, kterou budete rádi doporučovat ostatním.
 
3. Široké využití
 
Balení potravin a jídel pro skladování v lednici, balení svačin, kulinářské využití, zpracovávání těsta a pro praktické využití, o němž se můžete přesvědčit na našich webových stránkách a facebookovém profilu. Využití naší fólie je tak rozmanité, že budeme rádi, když se s námi podělíte o své nápady. Napište nám, jak využíváte fólii Fresh’n’Roll vy na podpora@potravinovafolie.cz.